שבת, 27 נובמבר, 2021

מלך החווה: פורד משיקה בישראל את F350 ברמת הגימור הבכירה KING RANCH

F Series King Ranch
צילום: פורד

דלק מוטורס, יבואנית פורד, החלה ביבוא גרסה מיוחדת של הטנדר של פורד אשר פותחה מתוך מחשבה על חוואים וגם על פינוקים

דלק מוטורס, יבואנית פורד, משיקה בישראל את  KING RANCH– גרסתו המאובזרת ביותר של טנדר העבודה הקשוח של סדרה F – טנדר העבודה של פורד.

ה-KING RANCH קרוי על שמה של חווה בדרום טקסס, אשר משתרעת על שטח של כ-600 קילומטרים רבועים. פורד חברה ל-KING RANCH לפני כעשרים שנה, ומאז מפתחת גרסאות אשר מיוצרות בהשראת החוואים.

מותאם לעבודה בתנאים קשים

בדומה ליתר דגמי ה-F 350 ו ה-F 250, גם ה-KING RANCH מצויד במנוע טורבו דיזל בנפח 6.7 ליטרים אשר מפיק 475 כוחות סוס ו-145 קג”מ. המנוע פועל ביחד עם תיבת הילוכים בעלת עשר מהירויות אשר מותאמת לעבודה בתנאים קשים ומערכת הנעה כפולה, כולל הילוך כוח לנסיעה בשטח קשה.

ה-KING RANCH אומנם חולק עם טנדרים אחרים של פורד מכלולים – אבל רמת הגימור הייחודית מבטיחה שהנוהג בטנדר הבכיר של פורד יזכה לתוספת אבזור נדיבה. כך, ה-KING RANCH מצויד בשבכה קדמית מעוצבת, צביעה דו גוונית, חישוקי 18 אינץ’, פתיחה חשמלית לדלת תא המטען, פאנלים מעץ טבעי בתא הנוסעים, גלגל הגה מחומם וגם מערכת שמע בעלת תשעה רמקולים.

מחירו של ה-KING RANCH מתחיל ב-280 אלף שקל עבור ה-F 250, ואילו עבור ה-F 350 הגדול יותר בגרסת KING RANCH, ישלמו הבוקרים 285,900 שקלים.

דילוג לתוכן