יום שישי, 22 אפריל, 2022

במקום הראשון: טויוטה היילקס זוכה בפרס הפיק-אפ הבינלאומי

Hilux
צילום: טויוטה

הטנדר המסחרי של טויוטה הושק לפני למעלה מ-50 שנה ביפן ושודרג עם השנים. השופטים שנימקו את הבחירה בהיילקס הצביעו על מערכת הנעה עוצמתית ועל התנהגות כביש מצוינת לצד אפשרות לשימושיות מגוונת לצרכי עבודה ופנאי

טויוטה היילקס הוכתר כזוכה בתחרות השישית במספר של International Pick-up Award לשנים 2023-2022. הפרס היוקרתי לרכבי פיק-אפ בגודל בינוני הוענק בתערוכת Solutrans 2021  שנערכה בליון, צרפת.

ההיילקס הוא דגם ותיק שהושק לראשונה ביפן ב-21 במארס 1968. שנה לאחר מכן הושק הדגם בשוק האירופי והפך לאחד הדגמים המצליחים ביותר של טויוטה.

“מאז 2009, מוענק מדי שנתיים פרס הפיק אפ הבינלאומי (IPUA) לטנדר היעיל ביותר במשקל 1 טון שקיים כיום בשוק”, הסביר ג’ארלאת סוויני, יו”ר חבר השופטים של פרס הוואן הבינלאומי של השנה. “ככלי רכב רב תכליתי שמיוצר ונמכר בעולם כולו, הרכב והשוק עצמו ממשיכים להתפתח, עם מותגים רבים שמציבים סטנדרטים גבוהים בביצועים, בבטיחות ובנוחות הנהג והנוסעים”.

איכות, אמינות ועמידות

ההיילקס זכה בפרס שהוענק על ידי פאנל מומחים מחבר השופטים. השופטים הכירו במערכת ההנעה העוצמתית והחלקה של הרכב, התנהגות הכביש המצוינת, האיכות, האמינות והעמידות  (QDR) שלו. בנוסף, התייחסו השופטים לכוח המשיכה הגובר בשווקי הרכב הגדלים בשל השימושיות המגוונת שלו לצורכי עבודה ופנאי ושימוש עירוני.

“מחפשים רכב פנאי ולא רק סוס עבודה”

דידייה גמבר (Didier Gambart), סגן נשיא מכירות, שיווק וחווית לקוח בטויוטה אירופה: “עם יותר מחמישים שנות מורשת, ההיילקס התאפיין מאז ומתמיד באיכות, אמינות ועמידות (QDR) יוצאות דופן, וכן בביצועים מרשימים בשטח. כעת, בהיילקס החדש, הרחבנו את היצע המנועים עם מנוע דיזל בנפח 2.8 ליטר חדש שמציע יותר כוח ועידון ומאפשר לנו לענות על צורכי הלקוחות שרוצים לא רק סוס עבודה אלא גם רכב פנאי. לכן, מבחינתנו, הפרס הוא הכרה בכל התכונות המאפיינות של ההיילקס, שאף יש בו הרבה יותר”.

דילוג לתוכן