יום רביעי, 20 אפריל, 2022

מיצובישי אאוטלנדר החדש: מ-180 אלף שקל לדגם הבסיסי

מיצובישי אאוטלנדר
צילום: מיצובישי

כלמוביל, יבואנית מיצובישי, החלה בשיווק הדור החדש של האאוטלנדר. הפעם הוא מבוסס על מכלולים של ניסאן ומגיע לישראל במפרט אמריקאי

כלמוביל, יבואנית מיצובישי, החלה בשיווק הדור החדש של מיצובישי אאוטלנדר, רכב הכביש שטח הגדול של היצרנית.

הדור החדש של מיצובישי אאוטלנדר הוא אחד הדגמים הראשונים שהיצרנית היפנית מציגה אחרי שהפכה לחלק מקונצרן רנו-ניסאן-מיצובישי, ולכן האאוטלנדר החדש מבוסס על מכלולים של ניסאן X TRAIL. האאוטלנדר אשר מגיע לישראל הוא אאוטלנדר במפרט אמריקאי, כלומר מיועד גם לשיווק בארה”ב.

המנוע היחיד אשר מוצע כרגע באאוטלנדר הוא מנוע בנזין בנפח 2.5 ליטר אשר מפיק 181 כוחות סוס, מנוע שניתן למצוא גם בדגמים של ניסאן ותיבת ההילוכים היא אוטומטית רציפה.

גדול מן הדור הקודם

לפי הנתונים שמציגה מיצובישי, האאוטלנדר החדש הוא רכב גדול יותר מן הדגם הקודם – אך עיקר הגידול הוא בפנים ולא בחוץ. כך, בסיס הגלגלים של האאוטלנדר החדש ארוך ב-3.5 סנטימטרים והרוחב של הדור החדש צמח בחמישה סנטימטרים. האורך הכללי של האאוטלנדר צמח ב-3.5 סנטימטרים. רשימת האבזור הבטיחותי כוללת 11 כריות אוויר, מערכת בלימה אקטיבית, בקרת עירנות נהג ובקרת סטייה מנתיב.

שבע גרסאות שונות

האאוטלנדר ישווק בישראל בשבע גרסאות ורמות גימור שונות, אשר מצוידות כולן בשבעה מקומות ישיבה. רמת הגימור הבסיסית כוללת בקרת אקלים מפוצלת ומערכת מולטימדיה הכוללת מסך 8 אינץ’ וחישוקי 18 אינץ’. רמת הגימור הבכירה יותר מוסיפה בין היתר חימום למושבים, גג פנוראמי וטעינה אלחוטית לסמארטפון. ברמת גימור פרימיום המסך גדל ל-9 אינץ’, ואילו ה-LUXURY מוסיפה בין היתר גימור אלומיניום בתא הנוסעים, מערכת שמע משודרגת ומערכת 4X4.

מחירו של האאוטלנדר החדש מתחיל ב-178,900 שקל עבור הגרסה הבסיסית ועד 234,900 שקל לאאוטלנדר המאובזר ביותר, בגרסה בעלת הנעה כפולה.

דילוג לתוכן