יום חמישי, 21 אפריל, 2022

התשובה של מועדון הצרכנות הוט לעליית מחירי הרכב: דגמי סוזוקי בהנחה

Suzuki Ignis
צילום: סוזוקי

המועדון, בו חברים כיום כ-300 אלף איש, ישתף פעולה עם חברת מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי בישראל. המבצע יכלול הנחות של עד 5,500 שקל לדגם ו-20% הנחה על רכישת אביזרים מהתקנה מקומית. בנוסף, יוצעו לחברי המועדון הלוואות בתנאים מיוחדים בבנק לאומי

מועדון הצרכנות הוט הודיע על מבצע משותף עם חברת מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי בישראל. במסגרת המבצע יציע המועדון מגוון דגמי סוזוקי בהנחות של עד 5,500 שקל ושמירת מלאי ייעודי לטובת חברי המועדון.

שיתוף הפעולה עם סוזוקי מגיע על רקע המחסור בשבבים בשוק הרכב העולמי, שהביא לעליית מחירי הרכבים גם בישראל, לצד דחייה במועדי האספקה.

מאות מכוניות ישוריינו לחברי מועדון

במסגרת המבצע ישוריין מלאי זמין של מאות מכוניות מדגמי איגניס, סוויפט היברידית, ויטארה טורבו, קרוסאובר טורבו היברידית וג’ימני. המועדון יעניק גם 20% הנחה על רכישת אביזרים מהתקנה מקומית. כמו כן, יוצעו הלוואות 70 אלף שקל בתנאים מיוחדים בבנק לאומי.

“זיהינו עלייה במחירי הרכבים וירידה בזמינות”

צביקה וילנאי, מנכ”ל מועדון הצרכנות הוט מסר כי: “הנהלת המועדון מזהה את עליית מחירי הרכבים ואת הירידה בזמינותם בעקבות משבר בתעשיית השבבים כאחד האתגרים המרכזיים שנוצרו בעקבות משבר הקורונה.

“מכשירי תנועה, היבואנית של סוזוקי, סייעה לנו להציע לעמיתינו הצעת ערך טובה עבורם שתאפשר להם ליהנות מרכב זמין ובהנחה יפה”.

כ-300 אלף מהנדסים, אנשי טכנולוגיה ואקדמאים

מועדון הצרכנות הוט הוקם ב־1996 כדי לשרת את האוכלוסייה ההנדסית-טכנולוגית בישראל. כיום חברים במועדון קרוב ל־300 אלף איש בכ-170 אלף בתי אב. עמיתי המועדון הם הנדסאים, מהנדסים, אנשי טכנולוגיה ואקדמאים.

דילוג לתוכן