שבת, 27 נובמבר, 2021

מבצע מכירות חדש בבאדג’ט: גם הנחות, גם צמיגים, גם מימון

איוניק 2017 ב-58 אלף שקלים
צילום: Shutterstock

חברת הליסינג וההשכרה באדג'ט יוצאת שוב במבצע "בעל הבאדג'ט השתגע". מה תקבלו במבצע? הפרטים בפנים

חברת הליסינג וההשכרה באדג’ט יוצאת במבצע מכירות חדש, במסגרתו יוענקו הנחות בגובה של עד 40%. מבצע המכירות החדש מושק תחת הכותרת הוותיקה “בעל הבאדג’ט השתגע”.

לדברי ירון בר, מ. מנכ”ל באדג’ט, “משבר הקורונה חידד את הצורך בהתניידות עצמאית אל מול החשש מנסיעה בתחבורה הציבורית ובשילוב הכנסה פנויה שבעבר נוצלה לנופשים והיום מנותבת לרכישות מוצרים הכרחיים, אנו ערים לביקוש גדול לרכבים משומשים מיד ראשונה. צוות המכירות שלנו מלווה את הלקוחות באיתור רכבים אמינים ואיכותיים בשילוב הטבות, מימון ואחריות מורחבת, תוך הקפדת כללי התו הסגול לשמירה מרבית על בריאותם של לקוחותינו ועובדינו.

“יריד ‘בעל הבאדג’ט השתגע’ הוא הזדמנות מצוינת ללקוחות לרכוש רכב במחיר אטרקטיבי ובמעטפת כוללת של מימון, אחריות מורחבת, טרייד אין והטבות. כמו בכל שנה, אנחנו משתדלים להביא בשורה חדשה ללקוחותינו והשנה, בפעם הראשונה החלטנו להאריך את היריד לחודש ימים. אני מזמין את הצרכנים לבוא ולקנות רכבים בסניפי היריד”.

הנחות של עד 40%

במסגרת המבצע ישווקו רכבים במחירים של עד 40% מתחת למחיר המחירון. בנוסף, יינתנו עם הרכבים ארבעה צמיגים חדשים במתנה, עד 100% מימון ויתקבלו גם עסקאות טרייד-אין על הרכב הישן. במבצע עצמו משתתפים מגוון רכבים, כאשר לדוגמה יונדאי i25 מודל 2016 נמכרת במחיר של 33,600 שקלים, ואילו יונדאי איוניק 2017 נמכרת ב-58 אלף שקלים. המבצע יתקיים במהלך כל ימי חודש דצמבר בשעות 9:00 עד 17:00, או עד אחרון הלקוחות.

דילוג לתוכן