שבת, 27 נובמבר, 2021

הדור החדש של איסוזו די מקס הגיע לישראל

Isuzu D Max
צילום: Isuzu

הדגם כולל מנוע חדש, מערכות בטיחות אקטיביות וכמה הפתעות למי שירצה לרדת לשטח

יבואנית איסוזו בישראל, UMI, משיקה את הדור החדש של איסוזו די מקס. הדי מקס נחשב לטנדר הנמכר בישראל ב-16 השנים האחרונות, והדור החדש יהיה לפי היבואנית, הבטוח ביותר, כפי שפורסם ב-Enginz.

הדי מקס זכה לציון בטיחות מלא של חמישה כוכבים במבחן הריסוק של ארגון הבטיחות האירופי EURONCAP.

טורבו דיזל חדש וחכם

לפי UMI, הדי מקס החדש מצויד במנוע טורבו דיזל בנפח 1.9 ליטרים, אשר מפיק 163 כוחות סוס ו- 36.7 קג”מ. היצע תיבות ההילוכים כולל תיבה אוטומטית בעלת שש מהירויות או תיבת הילוכים ידנית. דגמי ה-4X4 מצוידים גם בהילוך כוח ובנעילת דיפרנציאל אחורית, בהתאם לרמת הגימור, אשר משפרת את יכולת השטח של הדי מקס. לפי נתוני היצרן, נתון הגרירה של הדי מקס החדש עומד על 3.5 טונות, ונתון ההעמסה עומד על 1.1 טון.

דגש על מערכות בטיחות

עוד מדגישה איסוזו כי תא הנוסעים של הדור החדש של הדי מקס הוא המפואר ביותר בדורותיו של הדי מקס, כאשר במרכז תא הנוסעים מותקן מסך מולטימדיה בקוטר 9 אינץ’, עם ממשק אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי, ריפודים מהודרים בהתאם לרמת הגימור, מושב נהג חשמלי בהתאם לרמת הגימור ועוד.

אך חשוב מכך – הדי מקס מצויד בכל רמות הגימור במערכת התראה מפני התנגשות חזיתית, בלימת חירום אוטונומית במהירות נמוכה, מערכת התראה לזיהוי הולך רגל הכולל בלימה במקרה חירום, מערכת תיקון סטייה מנתיב, התראה על עייפות נהג ומערכת הגברת כוח בלימה בחירום.

המחיר: מ-194,900 שקל

מחיר הדי מקס מתחיל ב-194,900 שקלים עבור רכב ידני ברמת הגימור הבסיסית, אשר מגיע בתצורת חד קבינה, כלומר לשני נוסעים. רמה אחת מעל, נמצאת גרסת הקבינה הכפולה של הדי מקס הידנית, אשר משווקת ב-204,900 שקלים, ואילו גרסת ההנעה הכפולה נמכרת ב-229,990 שקלים.

מחירו של הדגם ברמת הגימור האמצעית, S+, מתחיל ב-232,900 שקלים עבור די מקס בעל הנעת 2X4 ומגיע עד 247,990 שקלים עבור גרסת ההנעה הכפולה. מחיר הגרסה הבכירה והמאובזרת ביותר – PREMIUM – מתחיל ב-265,990 שקלים עבור גרסת ההנעה הכפולה ומגיע עד 266,990 שקלים עבור גרסת ה-LSE.

דילוג לתוכן